انتخاب صفحه

%

تضمین صد در صد

منظور از سفارش فایل word چیست؟

خیلی از دانشجویان ، بعد از خرید پایان نامه های pdf یا اسکن شده نیاز به دریافت فایل word  پایان نامه خریداری شده نیز دارند اگر فایل word پایان نامه اماده نباشید ، سایت هزار و یک دانشجو اقدام به تایپ ساده این پایان نامه ها می کند.در مدت 5 تا 7 روز ارایه می شود.

منظور از تضمین صد در صدی برای فایل تایپ شده چیست؟

بعد از خرید فایل با سفارش فایل word ، (فایل pdf بلافاصله و اتوماتیگ ارسال می شود) تایپست ها شروع به تایپ فایل ها کرده و تمام هزینه که به عنوان پیش پرداخت به سایت داده شده است نزد مدیران سایت قرار می گیرد بعد از اتمام تایپ و تایید فایل توسط سفارش دهند و رفع تمام ایراد ها توسط تایپست ها هزینه به آنها داده می شود.و تا زمانی که سفارش دهنده تایید نکند هیچ هزینه ای به تایپیست ها داده نمی شود.

منظور از تایپ ساده چیست؟

در تایپ ساده فقط متن های فارسی و انگلیسی تایپ می شود و جداول و فرمول تایپ نشده و به صورت عکس در فایل word قرار داده میشود.

منظور از فایل با ویرایش پایان نامه ای چیست؟

چنانچه فایل لازم باشد تا به مکان خاصی (مانند دانشگاه یا کنفرانس یا مجله و…) ارسال شود نیاز تا ویرایش پایان نامه ای شود یعنی کلمات فارسی که ترجمه شده اند به صورت زیر نویس در صفحه قرار گیرید.فرمول ها به صورت تایپ شده قرار بگیرند و نه به صورت فایل عکس و…اگر فایلی دارای ویرایش پایان نامه ای باشد بدون هیچ نیاز به بازبینی آماده تحویل می باشد.

آیا امکان هست بعد از سفارش فایل word فایل را برای من ویرایش پایان نامه آیا انجام بدهید؟

بله بعد از انجام تایپ ساده اگر لازم باشد با پرداخت وجه آن برای شما فایل ویرایش پایان نامه ای می شود.و یک دانشجو ارشد مرتبط با رشته نظارت علمی بر ویرایش پایان نامه دارد.